برخی از سوال های متداول

بله- کلیه محصولات هم بر روی نسخه های 32 بیتی و هم 64 بیتی ویندوزها قابل نصب و اجرا هستند.
بله- نصب سامانه توسط کارشناسان شرکت انجام خواهد شد و هیچ هزینه ای برای شما ندارد.
بله-درصورت توافق میتوانید از VPS های شرکت نیز استفاده کنید.
خیر- هیچگونه محدویت کاربر ندارد.
خیر- سامانه آرشیت برپایه شعب و تحت وب است و امکان اجرا در کلیه شعب را بدون محدودیت دارد.
محیط سامانه بصورت کاملا فارسی و با رابط کاربر کاملا ساده و حدالامکان کاربر پسند (User Friendly) طراحی شده است تا کاربران مبتدی نیز سریع تر با قسمت های مختلف آن ارتباط برقرار کنند. تقریبا هر کارمندی که آشنایی با سیستم و ICDL داشته باشد می تواند از آن استفاده نماید.
بله.

شرایط پشتیبانی:

• تماس تلفنی و ایمیل: با برقراری تماس با کارشناسان و در صورت فوری نبودن با ارسال ایمیل کارشناسان شرکت آرشیت پاسخگوی مشکلات پیش آمده خواهند بود.

• از طریق ریموت از راه دور : در صورت بروز مشکل و نیاز به حل مشکل فوری با برقراری ارتباط از راه دور کارشناسان شرکت مشکل را برطرف می نمایند.

• حضوری: در صورت بروز مشکل جدی و درخواست شما کارشناسان شرکت به محل مراجعه نموده و مشکل را برطرف می نمایند.

پشتیبانی از نرم افزار ها و اپلیکیشن ها در سال اول به صورت رایگان و از سال دوم با توافق انجام می شود و ملزم به عقد قرارداد نمی باشید.

بروز رسانی نرم افزار ها به طور خودکار و اینترنتی با درخواست مشتری انجام می شود و نیاز به پرداخت هزینه نیست
بله- نرم افزار هیچ محدودیتی برای نصب و اجرا و پشتیبانی ندارد
بله.
بله- سامانه آرشیت کلیه امور جاری در بخش های موجود در موسسه نیکوکاری را تسهیل می نماید و به آنها نظم می بخشد.
خیر- گزارش گیری از سامانه آرشیت به راحتی و در هر فرمتی برای تمام بخش ها میسر است.
بله.
خیر- در تمام بخش های سامانه شما می توانید با جستجوی ماتریسی کلمه دلخواه (اسم، فامیل، شماره و...) به پرونده مورد نظر و یا نیکوکار دسترسی داشته باشید.
بله- با توافق مدیریت هر بخش دسترسی های مشخصی خواهد داشت و بخش مدیریت امکان نظارت بر عملکرد کلیه واحد ها را دارد.
بله.
سامانه برای هر موسسه سفارشی سازی شده و درگاه پرداخت مربوط به همان موسسه تعریف می شود. تمامی پرداخت ها به صورت مستقیم به حساب موسسه واریز شده و هیچ واسطه ای وجود ندارد.
سامانه بر اساس نیاز و حیطه فعالیت موسسه سفارشی سازی می شود و تقریبا تمام امکانات و فرم های لازم در آن پیش بینی شده است. اما در صورت لزوم، اضافه شدن ماژول نیازمند بررسی و توافق طرفین است.
خیر- موسساتی که یک نسخه کامل سامانه جامع و تحت وب آرشیت را خریداری می نمایند می توانند به صورت رایگان از هر دو اپلیکیشن نیکوکار و مامور بهره مند شوند.
خیر- تمامی سفارشات موسسات و فعالیت های آن تحت پوشش سامانه قرار می گیرد
هر نیکوکار دارای پنل اختصاصی شده و می تواند کمک ها و فعالیت های خود را رصد نماید و با شرکت در نظرسنجی و برقراری ارتباط با موسسات، نظرات خود را به آنها بیان نماید، همچنین پرداخت از طریق درگاه برای نیکوکار بسیار ساده انجام می گیرد و امکان دریافت رسید و پیامگ برای وی میسر می شود.
در صورت نیاز و بر اساس تخفیف هایی که شرکت آرشیت برای آرامش خاطر مشتریان خود در نظر می گیرد، شما با خریداری یک نسخه کامل از سامانه تحت وب آرشیت می توانید یک وب سایت رایگان نیز دریافت کنید.
بله- بدون واسطه
بله- مزیت این سامانه تحت وب بودن است که میتوانید از هرجای دنیا با امنیت مناسب به آن دسترسی داشته باشید.
سامانه در قالب یک سیستم یکپارچه تولید شده است و در واقع یک ERP است که یکی از زیر مجموعه های آن سیستم ارتباط با مشترکین یا همان crm می باشد.
این اپلیکیشن امکان پرداخت کمک ها را از طریق موبایل بسیار آسان نموده است. همچنین به نیکوکار امکان مدیریت پرداخت ها و سوابق کمک خود را می دهد، در هر ماه می تواند موعد مقرر شده برای پرداخت مستمری را یادآوری نماید، اخبار و گزارشات موسسات را مشاهده نماید، در کمپین و پروژه های تعریف شده از طرف موسسات شرکت کند ، مشکلات اپلیکیشن را به واحد فنی گزارش دهند، انتقاد و پیشنهاد های خود را به موسسه ارسال نمایند، به صورت همزمان به چند موسسه نیکوکاری کمک کنند، ...
خیر- واریزها مستقیماً به حساب موسسه انجام می شود و هیچ واسطه ای بین آنها قرار ندارد.
تمام گوشی و تبلت هایی که سیستم عامل آنها اندروید است.
بله.
خیر- وقتی شما برای اولین بار موسسه مورد نظر خود را انتخاب می کنید از این پسهمان موسسه به صورت پیش فرض برای شما در نظر گرفته می شود مگر آنکا شما با خروج از آن قصد انتخاب موسسه دیگری را داشته باشید.
خیر- در همان اپلیکیشن با انتخاب کلمه "میخواهم کمک کنم یا مشارکت" امکان پرداخت مستقیم به کمپین برای شما میسر می شود
تمام موسساتی که سامانه آرشیت را تهیه نمایند، در این اپلیکیشن عضو هستند.

• از طریق گوگل پلی

• از طریق کافه بازار

از طریق این لینک

• از طریق اسکن بارکد موجود در موسسات

اپلیکیشن مامور یک سیستم مکمل برای سامانه جامع آرشیت می باشد. در این سیستم شما میتوانید اطلاعات ماموریت های صندوق صدقات ، تاج گل و ماموریت های متفرقه را به مامور مورد نظر اعلام نموده و مامور میتواند نتیجه ماموریت را همراه با توضیحات و تصویر گرفته شده توسط دوربین بصورت آنلاین به سرور مرکزی ارسال نماید وهمزمان رسید مربوطه را صادر و چاپ نماید. همچنین مامور با توجه به سطح دسترسی تعریف شده امکان ثبت نیکوکار جدید ، مشاهده عملکرد خود، امکان مشاهده پیام های عمومی و خصوصی ، امکان تغییر کلمه عبور ، ارسال تیکت پشتیبانی، درخواست نیرو کمکی، ارسال موقعیت مکانی و... را در اختیار دارد.
بله.
بله- با نصب اپلیکیشن مامور بر روی تلفن همراه مامورین، پس از تخلیه صندوق و ارسال گزارش به سامانه، نیکوکار رسید پیامکی دریافت می نماید و گزارش را تایید می کند.
خیر- اپلیکیشن بر روی تلفن همراه مامورین یا ترمینال پوز های آرشیت نصب می شود.
خیر- پس از پایان هر ماموریت، مامور گزارش را به سامانه ارسال می نماید.
خیر- مامور می تواند تصویر نیز همراه با متن از گزارش خود ارسال نماید.
ماموریت ها به صورت لحظه ایی، به همراه نوع ماموریت، مشخصات نیکوکار،آدرس محل اعزام و وضعیت ماموریت، از طریق سیستم ارسال می شود.
خیر.
بله، شما در صورت خرید بسته کامل سامانه آرشیت، یک وب‌سایت اطلاع‌رسانی رایگان هدیه می‌گیرید.
بله، طراحی وب‌سایت ها بر پایه کدنویسی های استاندارد است و امکان استفاده از وب‌سایت بعد از ارتقا را فراهم می‌آورد.
حتماً دارد، وب‌سایت ها علاوه بر اعتمادسازی و ارائه گزارشات از طرف شما، می‌تواند یک میان‌بر آسان برای پرداخت کمک‌های مردمی از طریق درگاه‌های بانکی باشد و همچنین راه‌های کمک‌رسانی را به نیکوکاران سطح کشور معرفی نماید.
وب سایت و سامانه هر دو از طریق آدرس اینترنتی URL قابل دستیابی می باشند. تفاوت آن ها در نحوه ی ساماندهی اطلاعات و محتوای آن هاست. سامانه در حقیقت تمام ابعاد یک موسسه را پوشش می دهد، ما به عنوان مثال سامانه آرشیت را در نظر میگیرم(مدیریت تمامی امور خیریه، مدیریت قبوض،پرونده سازی از کلیه اطلاعات مددجویان، بارگذاری اسناد، ارائه گزارش های متعدد و موارد دیگر...)، که از شعبات و کاربران موسسه کسب شده اند. اگر وب سایت اطلاعاتش را از منابع مختلف و مستقلی کسب کند، می تواند یک سامانه هم باشد. برخی از تفاوت های وب سایت و سامانه در ادامه ذکر شده اند : احراز هویت : در سامانه امکان log-in وجود دارد، و کاربر با وارد کردن اطلاعات شخصی مثل نام کاربری و کلمه ی عبور وارد سامانه می شود، مثل Gmail.com ولی برای ورود به وب سایت نیازی به احراز هویت نیست مثل yahoo.com شخصی سازی : در سامانه اطلاعات مشخص و طبقه بندی شده ای ارائه می شود.