هدف از تولید

با گسترش زمینه فعالیتهای موسسات خیریه از جمله ارسال تاج گل، صندوق صدقات و... شرکت آرشیت مهر رایانه تولید اپلیکیشنی در جهت تسریع و سهولت در عین حفظ اطمینان این فعالیتها را در لیست تولیدات خود در نظر گرفت. از مهمترین اهداف تولید اپلیکیشن مامور، میتوان به افزایش درآمد، جلب اعتماد صندوق داران، نظم در سیستم ارسال سفارشات، نظم و به دنبال آن تسریع فعالیت های اعزام مامورین صندوق، صرفه جویی در زمان، توانمندی نیروی انسانی، افزایش دقت، توانایی پیگیری و نظارت مامور در حین ماموریت، آمار دقیق، بازدهی بیشتر، اشاره نمود.

چرا از اپلیکیشن مامور استفاده کنیم؟

اپلیکیشن مامور بصورت یک سیستم مکمل برای سامانه جامع آرشیت می باشد. در این سیستم شما میتوانید اطلاعات ماموریت های صندوق صدقات ، تاج گل و ماموریت های متفرقه را به مامور مورد نظر اعلام نموده و مامور میتواند نتیجه ماموریت را همراه با توضیحات و تصویر گرفته شده توسط دوربین بصورت آنلاین به سرور مرکزی ارسال نماید وهمزمان رسید مربوطه را صادر و چاپ نماید. همچنین مامور با توجه به سطح دسترسی تعریف شده امکان ثبت نیکوکار جدید ، مشاهده عملکرد خود، امکان مشاهده پیام های عمومی و خصوصی ، امکان تغییر کلمه عبور ، ارسال تیکت پشتیبانی، درخواست نیرو کمکی، ارسال موقعیت مکانی و... را در اختیار دارد.

ویدیو معرفی اپلیکیشن مامور-راکب

برخی از امکانات

آشنایی با اپلیکیشن اندرویدی مامور-راکب

پیمایش ماموریت های صندوق صدقات
پیمایش ماموریت های تاج گل
پیمایش ماموریت های متفرقه
ثبت قبوض
ثبت نیکوکار جدید
مشاهده گزارش عملکرد
امکان ارسال موقعیت جغرافیایی GPS
امکان ارسال درخواست نیرو کمکی به مرکز
ارسال تیکت به بخش پشتیبانی
مشاهده حساب کاربری و ویرایش اطلاعات
اطلاع رسانی عمومی و خصوصی

امکانات دستگاه پوز

آشنایی با دستگاه پوز اندرویدی آرشیت

چاپگر حرارتی 5 سانتی
امکان پرداخت توسط کارت های بانکی
دارای دوربین همراه با فلاش جهت گرفتن عکس از ماموریت انجام شده
سازگار با اپراتورهای ( ایرانسل, همراه اول, رایتل)
امکان استفاده از کارت های sam
امکان استفاده از کارت های مایفر
سیستم عامل اندروید

دانلود اپلیکیشن مامور

دانلود مستقیم

اطمینان کامل از صحت امنیت اطلاعات

به دلیل آنکه سیستم های اطلاعاتی محلی برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی نیکوکاران، مددجویان و... هستند و همچنین تاثیر این سیستم های بر روی همه کارکنان و مجموعه موسسه، امنیت اطلاعات در سامانه آرشیت حساسیت ویژه ای برای ما داشته است. بنابراین برای حفظ حریم خصوصی این اطلاعات و جلوگیری از دخل و تصرف و ردیابی تغییرات صورت گرفته، تدابیر ویژهای را در نظر گرفته ایم و با ایجاد لایه های امنیتی متعدد سعی نموده ایم تا دغدغه های امنیتی مدیران را پوشش دهیم.

برخی از سوال های متداول

اپلیکیشن اندرویدی مامور-راکب

اپلیکیشن مامور یک سیستم مکمل برای سامانه جامع آرشیت می باشد. در این سیستم شما میتوانید اطلاعات ماموریت های صندوق صدقات ، تاج گل و ماموریت های متفرقه را به مامور مورد نظر اعلام نموده و مامور میتواند نتیجه ماموریت را همراه با توضیحات و تصویر گرفته شده توسط دوربین بصورت آنلاین به سرور مرکزی ارسال نماید وهمزمان رسید مربوطه را صادر و چاپ نماید. همچنین مامور با توجه به سطح دسترسی تعریف شده امکان ثبت نیکوکار جدید ، مشاهده عملکرد خود، امکان مشاهده پیام های عمومی و خصوصی ، امکان تغییر کلمه عبور ، ارسال تیکت پشتیبانی، درخواست نیرو کمکی، ارسال موقعیت مکانی و... را در اختیار دارد.
بله.
بله- با نصب اپلیکیشن مامور بر روی تلفن همراه مامورین، پس از تخلیه صندوق و ارسال گزارش به سامانه، نیکوکار رسید پیامکی دریافت می نماید و گزارش را تایید می کند.
خیر- اپلیکیشن بر روی تلفن همراه مامورین یا ترمینال پوز های آرشیت نصب می شود.
خیر- پس از پایان هر ماموریت، مامور گزارش را به سامانه ارسال می نماید.
خیر- مامور می تواند تصویر نیز همراه با متن از گزارش خود ارسال نماید.
ماموریت ها به صورت لحظه ایی، به همراه نوع ماموریت، مشخصات نیکوکار،آدرس محل اعزام و وضعیت ماموریت، از طریق سیستم ارسال می شود.
خیر.