هدف از تولید

با گسترش زمینه فعالیتهای موسسات خیریه از جمله ارسال تاج گل، صندوق صدقات و... شرکت آرشیت مهر رایانه تولید اپلیکیشنی در جهت تسریع و سهولت در عین حفظ اطمینان این فعالیتها را در لیست تولیدات خود در نظر گرفت. از مهمترین اهداف تولید اپلیکیشن مامور، میتوان به افزایش درآمد، جلب اعتماد صندوق داران، نظم در سیستم ارسال سفارشات، نظم و به دنبال آن تسریع فعالیت های اعزام مامورین صندوق، صرفه جویی در زمان، توانمندی نیروی انسانی، افزایش دقت، توانایی پیگیری و نظارت مامور در حین ماموریت، آمار دقیق، بازدهی بیشتر، اشاره نمود.

چرا از اپلیکیشن مامور استفاده کنیم؟

اپلیکیشن مامور بصورت یک سیستم مکمل برای پورتال جامع آرشیت می باشد. در این سیستم شما میتوانید اطلاعات ماموریت های صندوق صدقات ، تاج گل و ماموریت های متفرقه را به مامور مورد نظر اعلام نموده و مامور میتواند نتیجه ماموریت را همراه با توضیحات و تصویر گرفته شده توسط دوربین بصورت آنلاین به سرور مرکزی ارسال نماید وهمزمان رسید مربوطه را صادر و چاپ نماید. همچنین مامور با توجه به سطح دسترسی تعریف شده امکان ثبت نیکوکار جدید ، مشاهده عملکرد خود، امکان مشاهده پیام های عمومی و خصوصی ، امکان تغییر کلمه عبور ، ارسال تیکت پشتیبانی، درخواست نیرو کمکی، ارسال موقعیت مکانی و... را در اختیار دارد.

ویدیو معرفی اپلیکیشن مامور-راکب

دانلود اپلیکیشن مامور

دانلود مستقیم

اطمینان کامل از صحت امنیت اطلاعات

به دلیل آنکه سیستم های اطلاعاتی محلی برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی نیکوکاران، مددجویان و... هستند و همچنین تاثیر این سیستم های بر روی همه کارکنان و مجموعه موسسه، امنیت اطلاعات در پورتال آرشیت حساسیت ویژه ای برای ما داشته است. بنابراین برای حفظ حریم خصوصی این اطلاعات و جلوگیری از دخل و تصرف و ردیابی تغییرات صورت گرفته، تدابیر ویژهای را در نظر گرفته ایم و با ایجاد لایههای امنیتی متعدد سعی نموده ایم تا دغدغههای امنیتی مدیران را پوشش دهیم.

برخی از سوال های متداول

اپلیکیشن اندرویدی مامور-راکب

اپلیکیشن مامور یک سیستم مکمل برای پورتال جامع آرشیت می باشد. در این سیستم شما میتوانید اطلاعات ماموریت های صندوق صدقات ، تاج گل و ماموریت های متفرقه را به مامور مورد نظر اعلام نموده و مامور میتواند نتیجه ماموریت را همراه با توضیحات و تصویر گرفته شده توسط دوربین بصورت آنلاین به سرور مرکزی ارسال نماید وهمزمان رسید مربوطه را صادر و چاپ نماید. همچنین مامور با توجه به سطح دسترسی تعریف شده امکان ثبت نیکوکار جدید ، مشاهده عملکرد خود، امکان مشاهده پیام های عمومی و خصوصی ، امکان تغییر کلمه عبور ، ارسال تیکت پشتیبانی، درخواست نیرو کمکی، ارسال موقعیت مکانی و... را در اختیار دارد.
بله.
بله- با نصب اپلیکیشن مامور بر روی تلفن همراه مامورین، پس از تخلیه صندوق و ارسال گزارش به پورتال، نیکوکار رسید پیامکی دریافت می نماید و گزارش را تایید می کند.
خیر- اپلیکیشن بر روی تلفن همراه مامورین یا ترمینال پوز های آرشیت نصب می شود.
خیر- پس از پایان هر ماموریت، مامور گزارش را به پورتال ارسال می نماید.
خیر- مامور می تواند تصویر نیز همراه با متن از گزارش خود ارسال نماید.
ماموریت ها به صورت لحظه ایی، به همراه نوع ماموریت، مشخصات نیکوکار،آدرس محل اعزام و وضعیت ماموریت، از طریق سیستم ارسال می شود.
خیر.

ویژگی شرکت آرشیت مهر رایانه

دغدغه و تخصص ما تولید نرم افزار و مکانیزه سازی موسسات نیکوکاری و مردم نهاد است!

Line
بیش از 160 مرکز نصب در کشور
Line
13 سال فعالیت در حوزه مکانیزه سازی موسسات نیکوکاری
Line
تمرکز بر تولید نرم افزار ویژه موسسات نیکوکاری
Team Member
Line
دارای تیم مددکار اجتماعی
Line
بیش از 300 کاربر در سطح کشور