شش ماه گارانتی بازگشت وجه

"حرف و عمل ما یکسان است"

ما به شما ضمانت میدهیم، در صورت استفاده از نرم افزار و وجود مغایرت با آنچه در قرارداد درج شده است و یا عدم وجود امکانات و قابلیت های معرفی شده، تمام وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد..

امکان خرید بصورت اقساط

"هر طور راحتی پرداخت کن"

تنها با پرداخت 239 هزار تومان صاحب نرم افزار خیریه شوید!!!

شرکت آرشیت مهر رایانه با توجه به سابقه طولانی در همکاری با موسسات نیکوکاری و با نگاه به لزوم شفافیت عملکرد موسسات نیکوکاری، شرایط پرداخت ویژه ای را برای موسسات نیکوکاری در نظر گرفته است. در نتیجه این چشم انداز ، شما میتوانید هزینه نرم افزار را به صورت اقساطی و با شرایط بسیار سهل و آسان پرداخت نمایید تا شما هم به راحتی در مسیر شفافیت قرار بگیرید.

15 روز دسترسی رایگان

"آنچه مهم است کاربردی بودن است"

آنچه برای ما در الویت اول است، کاربردی بودن نرم افزار در موسسه نیکوکاری شماست. در نتیجه این امکان را برای موسسات نیکوکاری قرار دادیم تا بتوانند بعد از 15 روز استفاده رایگان از سامانه آرشیت و اطمینان از کاربردی بودن نرم افزار در موسسه خود، اقدام به تنظیم قرارداد خرید نمایند.
هدفی که ما در آرشیت سرلوحه اقدامات خود نموده ایم، فروش بیشتر نیست، بلکه حل مشکلات موسسات نیکوکاری با بهره ‌گیری از دانش مهندسی نرم افزار و مددکاری اجتماعی است

برخی از سوال های متداول

پس از تماس با تلفن 02134269000 و صحبت با کارشناسان آرشیت، می‌توانید روش پرداخت اقساطی را برگزینید
پس از صحبت با کارشناسان آرشیت میتوانید از شرایط پرداخت اقساطی بر اساس توان خود بهره مند شوید
بله. هیچ تفاوتی میان امکانات این دو نسخه وجود ندارد
در صورت رخ دادن هر کدام از شرایط ذکر شده بالا، پس از تماس با کارشناسان آرشیت و بیان مشکلات، در صورت عدم رفع مشکل، عودت وجه صورت میپذیرد
با شماره 02134269000 تماس بگیرید تا کارشناسان آرشیت شما را راهنمایی کنند