وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

ساخت ۱۶۰ واحد مسکونی برای ایتام در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: با همکاری و مساعدت موسسه خیریه عترت بوتراب، ۱۶۰ واحد مسکونی برای ایتام در استان ساخته می شود.

هوشنگ بازوند در جمع مسئولین موسسه خیریه عترت بوتراب، با تقدیر از اقدامات خداپسندانه این افراد اظهار داشت: ما از تلاش ها و اقدمات موثر مسئولین خیریه عترت بوتراب در استان حمایت و پشتیبانی می کنیم و امکانات لازم برای ساخت واحدهای مسکونی برای ایتام با جدیت فراهم خواهد شد و دستگاه های ذیربط موظف به همکاری لازم با مدیران این موسسه هستند.

استاندار کرمانشاه افزود: در استان آمادگی های لازم برای ساخت ۱۶۰ واحد مسکونی ویژه ایتام وجود دارد و در این زمینه دستگاه های ذیربط باید مقدمات لازم را برای احداث این تعداد واحد در شهرهای مختلف استان فراهم کنند.

استاندار کرمانشاه از اداره راه و شهرسازی استان خواست هر چه سریعتر پیگیریهای لازم را برای تعیین و مشخص کردن زمین در نقاط مختلف استان به ویژه در شهر کرمانشاه برای ساخت بیش از ۱۵۰ واحد مسکونی انجام دهد. همچنین بنیاد مسکن استان نیز ملزم به در نظرگرفتن زمین برای ۲۱ نفر از ایتام در روستاها شد.

مقام عالی استان تصریح کرد: دستگاه های ذیربط برای در نظرگرفتن زمین اقدام کنند و هر کجا که لازم باشد پیگیری های مورد نیاز را با وزیر راه شهرسازی نیز انجام خواهیم داد، زیرا تلاش برای خانه دار شدن ایتام در استان بسیار مهم و ضروری است.

وی بیان داشت: همچنین اقدامات لازم برای در اختیار گذاشتن  ۱۶۰ عدد لپ تاب و تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش این خیریه در استان صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید