وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات در کنگان

همزمان با ماه محرم و بهار تعلیم و تربیت روز چهارشنبه مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در مصلای شهدای محراب شهرستان کنگان با “رمز لبیک یا حسین” آغاز شد.

امام جمعه و رئیس قرارگاه رزمایش مواسات شهرستان کنگان گفت: در مرحله دوم رزمایش مواسات با شعار “ما ملت امام حسینیم” و با رمز لبیک یا حسین  با همت بسیج سازندگی ناحیه سپاه، موسسه خیریه مهرآوران کنگان، موسسه خیریه المهدی و برخی گروه‌های جهادی از جمله نورالزهرا (س) برگزار شده‌است.

حجت الاسلام محمود محمودی افزود: در این مرحله از رزمایش افزون بر ۲ هزار بسته شامل کیف و کفش برای دانش آموزان نیازمند تهیه و در اختیار آنها  قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: رزمایش مواسات تاسی به سیره نبی مکرم اسلام و اهل بیت مطهر ایشان بویژه سیدالشهدا (ع) برای تحقق و عینیت بخشیدن به فرمان مطاع رهبری و ولی فقیه زمان است.

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کنگان گفت: مرحله اول رزمایش در چهار سری انجام شد.

سرهنگ موسی حیدری افزود: مرحله دوم رزمایش تاکنون در قالب ۲ سری انجام که در دهه اول محرم افزون بر ۲۷ هزار پرس غذای گرم به همت هیات‌های مذهبی، موسسه‌های خیریه و گروه‌های جهادی طبخ و توزیع شد.

وی افزود: همچنین قریب ۳۰۰ بسته معیشتی میان جامعه هدف در دهه اول محرم توزیع شد.

جانشین بسیج سپاه کنگان یادآور شد: در این مرحله و امروز ۶۰۰ بسته نوشت افزار تهیه که بین دانش‌آموزان با اولویت روستاها توزیع می‌شود.

مسئول موسسه خیریه مهرآوران کنگان گفت: این موسسه برای لبیک به ندای رهبری در این مرحله نیز مانند گذشته ۱۵۰۰ بسته نوشت افزار برای توزیع بین گروه‌های هدف آماده شده‌است.

مطالب مرتبط  در صورت ثبت اطلاعات پرداخت‌های حمایتی خیریه‌ها از معافیت مالیاتی برخورداری می شوند
 

مریم عسکری زاده افزود: این موسسه ۱۱ سال است که مبادرت به انجام کارهای جهادی و خیرخواهانه با هدف ترویج فرهنگ مواسات و همدلی و کمک مومنانه کرده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید