وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

میتسوبیشی اکلیپس کراس به ایران رسید + قیمت احتمالی

شرکت آرین موتور پویا جدیدترین محصول خود، میتسوبیشی اکلیپس کراس را در شوروم مرکزی به نمایش گذاشت و از ورود این خودرو به بازار ایران خبر داد.

اکلیپس کراس نام جدیدترین محصول میتسوبیشی است که ژاپنی ‌ها ۲ سال برای طراحی و توسعه آن زمان صرف کردند تا نهایتا این خودرو در اوایل سال ۲۰۱۷ برای نخستین‌ بار در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ به بازار جهانی معرفی شود.

اکلیپس کراس یک پله پایین ‌تر میتسوبیشی ASX است و از این ‌رو در کلاس شاسی‌ بلندهای کوچک قرار دارد. اکلیپس کراس به لحاظ ظاهری کاملا دنباله‌ رو برادران بزرگترش است به خصوص در قسمت جلو که به دلیل بهره ‌بردن از زبان طراحی DYNAMIC SHIELD حالا شباهت زیادی به میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۷ دارد.

این ششمین خودرویی است که به سبد محصولات آرین موتور اضافه شده است. علی شکوهی در خصوص وضعیت فعلی و احتمال وضع تحریم های شدید و شرایط این شرکت تصریح کرد: در حال حاضر هیچ مشکلی وجود ندارد و فعالیت های شرکت کما فی سابق در جریان است.

با این حال ما منتظر نتیجه مذاکرات نهایی برجامی که تیم وزارت خارجه ایران با اروپایی ها در حال انجام است هستیم.
او خاطر نشان کرد: تاثیر اعلامیه ترامپ بیشتر از آنکه جنبه بین المللی داشته باشد سبب آشفتگی داخلی در بازار شرکت ها شده است، بهتر است فضا کمی آرام تر شود و مدیران ارشد دولتی فضا را مدیریت کنند.

قیمت میتسوبیشی اکلیپس کراس با توجه به شرایط ارزی و اقتصادی کشور زیر ۳۰۰ میلیون تومان و با توجه به میزان ثبات و تصور بر ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی برای شرکت های خودرویی خصوصی، برابر با ۲۶۴ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

این خودرو با توجه به حجم آپشن های ارائه شده و بازه قیمت بسیار رقابتی آن، رقیب سرسختس برای محصولات برتر بازار چون نیسان جوک و تویوتا CH-R و سایر خوش فروش های کره ای بازار چون توسان و اسپورتیج است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید