وبلاگ آرشیت – نرم افزار خیریه ها

سیاهچاله ای که فورتنایت را بلعید

به نظر می‌رسد اپیک گیمز، برنامه‌های بزرگ و جالبی برای فورتنایت در سر دارد. دیروز مطابق معمول گیمر‌ها برای تماشای رویداد‌های درون بازی دور هم جمع شدند، اما بر خلاف چیزی که انتظار داشتند، fortnite از دسترس خارج شد.

موشکی که در بازی به هوا پرتاب شد، باعث به وجود آمدن چند شکاف شد که سقوط یک شهاب سنگ را در پی داشت. پس از برخورد این شهاب سنگ، نقشه اصلی بازی فورتنایت و تمام افرادی که زمان بازی آنلاین بودند، به داخل سیاه چاله درون نقشه کشیده شدند. اتفاق جالب اینجاست که منوی لاگین هم به داخل این سیاه چاله رفته است. در ادامه می‌توانید ویدیو رویداد فوق را مشاهده کنید:

 

علاوه بر خود بازی، تمام حسا‌ب‌های کاربری فورتنایت نیز پست‌های خود را پاک کرده و تنها نمایی از سیاه چاله را نمایش می دهند. البته چند روز پیش حساب توییتر فورتنایت در توییتی اعلام کرده بود که «پایان نزدیک است» و دقیقا پس از اتفاقات دیروز، عبارت «این پایان است» را توییت کرد. حتی مدیر فورتنایت نیز در توییتی از کاربران به خاطر حمایت از این بازی تشکر کرد و از پس دادن پول‌های آن‌ها خبر داد. البته این توییت دیگر در دسترس نیست.

اما تمام این اتفاقات، واقعیت نداشته و اپیک گیمز دارد خود را برای شروعی دوباره با نقشه‌ای جدیدتر آماده می‌کند. در چند روز گذشته خبر‌های زیادی منتشر شد که اپیک گیمز در نظر دارد تا دستی اساسی به سر و روی فورتنایت بکشد و مکانیزم‌های زیادی را تغییر دهد. البته با توجه به این که رقبای فورتنایت در حال اضافه کردن نقشه هستند، از بین بردن نقشه اصلی بازی کمی عجیب به نظر می‌رسد.

با این حال کاربران از اتفاقات فعلی به عنوان فصل دوم یاد می‌کنند و امیدوارند که هر چه زودتر بتوانند بازی محبوب خود را با حال و هوایی جدیدتر تجربه کنند. البته اگر همچنان با صفحه سیاه چاله مواجه شدید، می‌توانید با زدن کد مخصوص کونامی (بالا، بالا، پایین، پایین، چپ، راست، چپ، راست، X، O و Options) ایستر اگ جالبی را ببینید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید