اپلیکیشن ها و تکنولوژی چطور درآمد خیریه ها را افزایش می دهند

اپلیکیشن ها و تکنولوژی چطور درآمد خیریه ها را افزایش می دهند

نیکوکاران خود را غریبه نبینید!
احتمال اعتماد مردم به خیریه های کوچک تقریبا دو برابر خیریه های بزرگتر است.
در این مقاله نیکوکاران میگویند که چه چیزی آنها را به ادامه کمک تشویق میکند:
نیکوکاران از موسسات خیریه چه می خواهند؟ گزارش کامل کمیسیون۲۰۱۶ خیریه یک سر نخ به ما می دهد . احتمال اعتماد مردم به خیریه های کوچک تقریبا دو برابر خیریه های بزرگتر است. موسسات خیریه کوچک چه کاری انجام می دهند که موسسات بزرگتر باید یاد بگیرند؟
در Chuffed، جایی که هزاران مؤسسه خیریه کوچک و موسسات غیرانتفاعی آنلاین وجود دارد ،ما با نیکوکارانی که به بیش از ۲۰ کمپین کمک کرده اند، مصاحبه کرده ایم،تا بدانیم چه چیزی باعث میشود آنها بارها و بارها به اینجا برگردند. مواردی که آنها بیان کردند به شرح زیر است:
۱. ارتباط مستقیم با پروژه
نیکوکاران میخواهند بدانند که با پروژه هایی که حمایت نموده اند چه اتفاقی افتاده است. آنها به دنبال داستان های تکراری نیستند،آنها می خواهند از دیگر نیکوکارانی که کمک کرده اند مطلع باشند. از آنجاکه یکی از آنها می گفت ” وقتی به یک مؤسسه خیریه بزرگ کمک می کنی، کمک کردی و تمام. اما با سرمایه گذاری جمعی، من تعامل، بازخورد، به روزبودن و… را تجربه میکنم.
برای مثال هنگامی که دارن هافم(Darren Hougham) برای ساخت یک مدرسه در کمپ پناهندگان به دونکرک(Dunkirk) رفت،ویدئوهای کوتاهی با تلفن همراهش ضبط کرد،او به کانادا برگشت و از ویدئوها برای به روز رسانی اخبار برای نیکوکاران استفاده کرد، و هربار که او بخشی از این رویدادها را برای نیکوکاران ارسال میکرد میتوانست میانگین ۱۵.۰۰۰ پوند کمک بیشتری دریافت کند
۲. شعارهای اختصاصی
وقتی موسسات خیریه بزرگ از نیکوکاران ثروتمند بهره میبرند، رویکرد آنها شخصی سازیست. آنها تنها با نیکوکارانی ارتباط برقرار می کنند که می دانند به حوزه فعالیت آنها علاقه مندند و شعار ها را به شکل اختصاصی برای آنها آماده می کنند.
با اینحال وقتی این شعار برای نیکوکاران معمولی نیز ارسال می شود موسسات خیریه بزرگ از رویکرد “اشاعه و دعا” استفاده می کنند، به این معنا که آنها یک شعار واحد را با یک روش یکسان برای هر تعداد افرادی که بتوانند ارسال می نمایند. اگر من از طرفداران حیوانات باشم به شعارهایی مثل جنون، امور بین الملل و خیریه های تحقیقاتی پزشکی جذب خواهم شد.
موسسات خیریه کوچک یک راه برای شخصی نمودن امور حتی برای کوچک ترین نیکوکار خود دارند: رواج دادن شعار از طریق طرفدارانشان.
هنگامی که راب کاسلیک( Rob Caslick) در پشت بام کلیسای محلی خود باغچه شهری ساخت، از چندین “سرباز پایه” را که می توانستند به رواج این شعار (باغچه پشت بام شهری) کمک کنند کمک گرفت – افرادی که علاقه خاصی به پروژه او داشتند -. سربازان به طراحی کمپین کمک کردند، یک ویدئو تبلیغاتی از کمپین منتشر کردند و یک پیش فرض ایمیل برای ارسال آماده کردند. هنگامی که این کمپین راه اندازی شد، این سربازان اولین کسانی بودند که کمک کردند و همچنین صدها پیام را برای دوستانشان فرستادند تا آنها را به کمک کردن به این پروژه تشویق کنند. نتیجه: راب ظرف ۵۰ ساعت به هدف ۱۵.۰۰۰دلاری خود رسید
۳. با نیکوکاران به عنوان یک شخص برخورد کنید نه مانند جمعی از افراد
در حالیکه بسیاری از موسسات خیریه قرن ها به سرمایه گذاری جمعی به عنوان راهی برای ایجاد تعامل بین نیکوکاران نگاه میکردند، اطلاعات ما نشان میدهد، افرادی که بیش از ۶۵ سال دارند (بیشتر از افراد ۲۰ ساله) ترجیح می دهند به صورت آنلاین کمک می کنند و همانطور که ما مصاحبه ها را انجام می دادیم متوجه شدیم که بسیاری از نیکوکاران جوان نیستند!!! (پس نیاز به تعامل ندارند). موسسات خیریه کوچکتر به جای گمانه زنی و فرضیه سازی درباره اینکه “نیکوکاران ترجیح میدهند از چه راهی تعامل برقرار کنند” به سادگی باهر یک از آنها به عنوان یک “شخص” رفتار می کنند.
۴. پروژه های قابل اعتماد
اکثر نیکوکارانی که ما با آنها صحبت کردیم، زمان خود را صرف ارزیابی قابلیت اعتماد پروژه می نمایند. یکی از دلایلی که نیکوکاران برای عدم حمایت از یک پروژه در منطقه ای که طرفدار آن بودند توضیح دادند این بود که: “این کمپین پس از یک هفته فقط پنج دلار از ۱۰۰.۰۰۰ دلار را جمع آوری نموده است ،امکان ندارد این پروژه در طول ۳۶ روز تکمیل شود”. اینکه یک کمپین در استرالیا برای یک پروژه در تایلند کمک جمع آوری کند مفید نیست. “هیچ دلیلی برای اثبات اینکه این پول در راستای هدفی که منظور بوده، صرف خواهد شد ندارم، پس قابل اعتماد نیست”
کمپین های موفقی که در این آزمایش (قابل اعتماد بودن) موفق بوده اند ، یک هدف واضح دارند که با حوزه فعالیت های مورد نظرشان مطابقت دارد، آنها اعتبار خود را از طریق نظرات و اشتراکات افراد به نمایش می گذارند – این نظرات مدرکی است که نشان می دهد دیگران نیکوکاران آنها را ارزشمند و قابل اعتماد می دانند.
برای مثال، در سال ۲۰۱۶ وقتی گاوهای دوک بلاک (Duke the Bullock) و دیگر حیوانات در پناهگاه کالف (CALF ) به یک خانه جدید نیاز داشتند ، ۲.۶۰۰ نفر آماده کمک بودند، بیشتر از ۷.۰۰۰ اشتراک گذاری در فضای مجازی و ۱۹۰ نظر برای بررسی این کمپین در دسترس بود.
این مهمترین مزیت کمکهای آنلاین است که سازمانهای خیریه باید بیشتر از آن بهره ببرند. در کوچه و خیابان فرصت کمی برای ارزیابی قابل اعتماد بودن و شناسایی کمپین هایی که مردم به آنها اعتماد دارند وجود دارد. نیکوکاران با همان روشی که خرید آنلاین انجام می دهند به خیریه ها هم کمک می کنند_ آنها قبل از مشارکت می خواهند نظرات افراد دیگر را بررسی کنند-
۵. همگام بودن با زندگی نیکوکاران
تحقیقات ما نشان داد که نیکوکاران می خواهند این تحقیقات آنلاین را در زمان هایی که برای آنها مناسب است و با سرعت خودشان انجام دهند. متوجه شدیم که آنها معمولا کمپین را در محل کار بررسی می کنند، سپس دوباره در مسیر رفتن به خانه آنرا مرور می کنند و در نهایت دوباره قبل از خواب آنرا چک می کنند!!. این یافته کاملا با تجارب موسسات خیریه بزرگ متفاوت است از آنجاییکه (telemarketers) یا (door-knockers ) برای نیکوکاران تعیین میکنند که چه زمانی و چطور می توانند کمک کنند. ­­­­
برای آنکه سازمان های خیریه بخواهند اعتماد عمومی را دوباره به دست بیاورند، یک راه پیش روی آنهاست. امکان برقراری ارتباط مستقیم نیکوکاران با پروژه ها، درگیر نمودن نیکوکاران و فرصت دادن به آنها برای انجام امور در زمان مورد دلخواه خودشان است –راه جذب کمک های مردمی بیشتر از نحوه ی مصرف این کمک ها، می تواند اعتماد سازی کند.
پورتال آرشیت (نرم افزار خیریه)
اپلیکیشن نیکوکار

اپلیکیشن ها و تکنولوژی چطور درآمد خیریه ها را افزایش می دهند

اپلیکیشن ها و تکنولوژی چطور درآمد خیریه ها را افزایش می دهند

بگارگیری تکنولوژی دیجیتال در واحد ” جذب کمک” خیریه ها هنوز نوپا است، حتی سازمان های بزرگتر نیز در آغاز این سفر هستند. براساس گزارش Blackbaud’s 2016 Charitable Giving ، تنها ۷.۲ درصد از کل کمکهای انسانی در انگلیس به صورت آنلاین انجام شده است. با این حال، ۱۷٪ از این کمکهای آنلاین، با استفاده از دستگاه های تلفن همراه انجام شده است – که از سال ۲۰۱۴ به میزان ۸ درصد افزایش یافته است. این بدان معنی است که این نوآوری اهمیت بیشتری می یابد.
گرانت مورگان، مدیر اجرایی لوئیس کندی، مدیر مسئولیت اجتماعی شرکتی و مشاور بازاریابی مبتنی بر علت، می گوید: “جامعه ما یک قرن عقب مانده، نه در مورد بخشش، بلکه در استفاده از تکنولوژی، پس ما به راه هایی برای درگیر کردن و تشویق جامعه به پرداخت با استفاده از ابزارهایی که برایشان آسان است، نیازداریم”
این وضعیت به ویژه در مورد وب سایت های جذب کننده سرمایه که از کمک های مردمی برای تامین هزینه های جاری خود هزینه می کنند صادق است.
اما سازمان های کوچک نیز به طور سنتی با چالش های زیادی در توجیه اهمیت به کارگیری دیجیتال روبرو هستند. این عدم درک از فقدان منابع و تخصص فنی، و بی میلی به تغییر ناشی می شود.
حتی سازمان های خیریه بزرگتر نیز تحت تاثیر قرار گرفته اند. این خیریه ها علی رغم ایجاد وب سایت ها و فعال شدن بیشتر در رسانه های اجتماعی برای تشویق افراد به اهدای جوایز بیشتر، هنوز اکثریت درآمد خود را از راه های سنتی و فیزیکی جمع آوری کمک (سرمایه)، از جمله رویدادهای حمایتی مالی مانند ماراتن ها، کسب می کنند.
ابزارها به تدریج شروع به تغییر می کنند. “برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد” اپلیکیشن موبایلی ساده خود را در پایان سال ۲۰۱۵ به نام “Share the Meal ” منتشر کرد، که به سادگی با ضربه زدن بر روی گوشی خود، اهدا کنندگان می توانند مبلغ ۰.۵۰ دلار برای غذای یک روز یک کودک را تامین کنند. تعداد کل وعده های به اشتراک گذاشته شده تا به امروز نزدیک به ۱۳ میلیون رسیده است.
آکسفام (Oxfam) اولین مؤسسه ای است که از تکنولوژی دیجیتالی نه صرفا برای مدیریت کمک های مالی بلکه برای ایجاد روابط بیشتر با حامیان به طوری که باعث تبلیغ نام تجاری آن ها در این فرایند شود ،استفاده کرد.
به عنوان مثال، در جشنواره ها، اکنون سازمان ها از سیستم های WorkMobile بجای فرم های کاغذی برای ثبت اطلاعات حامیان جدید استفاده می کنند، که شامل فایل های صوتی و عکس هایی است که از آنها مواقع کمک به کمپین ها گرفته شده، این تصاویر به هر فرد با متن “تشکر از شما” ارسال می شود، و چون اغلب در رسانه های اجتماعی ارسال میشوند، به گسترش (تبلیغ) خیریه کمک می کنند.
یک ابزار مهم دیگر برای ایجاد اعتماد، برنامه My Oxfam مؤسسه خیریه است. نه تنها نیکوکاران می توانند از آن برای کنترل مقدار پرداخت های هر ماهه خود استفاده کنند، تاریخچه پرداخت های خود را مشاهده کنند، روش و جایی که پول آنها صرف شده را مشاهده کنند و داستان درمانهایی را که در آن مشارکت داشته اند بخوانند.
همانطور که میشل رایت، بنیانگذار و مدیر اجرایی Cause4، مشاوراستراتژیک موسسات خیریه می گوید: “اکثر مردم که به یک مؤسسه خیریه کمک می کنند نمی خواهند یک معامله سریع انجام دهند – آنها به دنبال روابط شخصی بیشتری هستند، بنابراین این نوع رویکرد مطمئنا ذهنیت این قرن را جهت می دهد ”
پرداخت غیر حضوری: “عالی بود … کمک کردن را برای مردم آسان نمود”۱۱ مؤسسه خیریه در یک دوره آزمایشی که در آن از فناوری های پرداخت غیر حضوری در قالب جعبه های قابل حمل استفاده می شد شرکت نمودند. این جعبه ها علاوه بر شکل سنتی که سکه و اسکناس و یادداشت های افراد را دریافت می نمودند به یک گیرنده بی سیم و پین (درگاه پرداخت از طریق کارت ) مجهز شده بودند.
این آزمایش چهار ماهه توسط Barclaycard در سپتامبر ۲۰۱۶ شروع شد، و برناردو، آکسفام و لژیونر سلطنتی بریتانیا در آن شرکت و از ۱۰۰ جعبه استفاده نمودند. در طول آزمایش، آکسفام از جعبه های قابل حمل در ایستگاه های راه آهن و در فروشگاه های سوپر مارکت طرف قرارداد خود،استفاده کرد. Matt Jerwood، سرپرست جذب کمک های دیجیتال در Oxfam GB، می گوید: ” بسیار عالی بود زیرا مردم به راحتی، به سرعت و بدون هیچ مانعی کمک ها را پرداخت نمودند”.
در حقیقت، این آزمایش نشان داد که حامیانی که پرداختهای غیرحضوری را انجام دادند، تمایل داشتند سه برابر مبلغ پولی که به صورت دستی پرداخت میکردند (حدودا ۱ پوند) را پرداخت کنند. Barclaycard ادعا می کند که این فناوری می تواند سالانه بیش از ۸۰ میلیون پوند برای موسسات خیریه درآمد جذب کند. تحقیقاتی که در نظرسنجی YouGov انجام شده است نشان داده که از هر هفت نفر یک نفر به دلیل نداشتن پول نقد بیشتر موفق به کمک (پرداخت) نمی شود.
اما جروود قصد دارد برای قضاوت نهایی در مورد بکارگیری این فناوری، تا زمانی که بتواند میزان هزینه های آن را بسنجد و بداند این رویکرد ارزش مادی دارد یا خیر،دست نگه دارد او می گوید: “اقبال عمومی محدود بود.” “این فناوری نباید تبدیل به جریان درآمد اصلی شود، اما به عنوان فناوری خلاقانه که مردم را قادر به پرداخت از طریق تلفن همراه می کند بسیار مفید است. بنابراین کار خوبی بود، اما پول نقد هنوز اولویت دارد. ”
در لینک زیر یکی از نرم افزار های کاربردی تولید شده مطابق با فرهنگ کشور ایران قرار گرفته که میتوانید مشاهده فرمایید:
پورتال آرشیت (نرم افزار خیریه)
اپلیکیشن نیکوکار

استفاده از تکنولوژی

استفاده از تکنولوژی

در آینده ای نزدیک شما ناگزیر به استفاده از تکنولوژی در مؤسسه خود هستید!
شاید بپرسید چرا؟ ما یک مثال و چند پاسخ ساده برای شما داریمِ...
در حال حاضر، جهان، ایران، انسان و همه و همه با سرعتی باورنکردنی به سمت الکترونیکی شدن در حال حرکت هستند. تا همین چند سال پیش ما برای یک خرید ساده باید ساعت ها در صف طویل بانک ها برای برداشت پول نقد زمان و انرژی صرف میکردیم و بعد با همان پول نقد به خیابان و بازار می رفتیم که هزاران احتمال در انتظار آن بود، اما حالا با وجود عابر بانک ها و دستگاه های پوز، فقط کافی است یک کارت با خود داشته باشیم و حتی بدون مراجعه به بازار خرید خود را انجام دهیم.
اگر کمی خودمانی تر صحبت کنیم، همه ما دوست داریم کارها را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهیم، اصلا چرا به سایه برویم؟ سایه خودش می آید.
اما به سراغ پاسخ ها برویم :
- این روزها نیکوکاران ترجیح می دهند موسساتی را برای فعالیت انتخاب کنند که فعالیت هایی شفاف و عملکرد با کیفیت تری ارائه می نمایند
- این روزها نیکوکاران به راحتی به موسسات اعتماد نمی کنند، پس باید برای حفظ اطلاعات محرمانه، رسیدن کمک ها به مددجویان، ارسال گزارشات و همه فعالیت های مؤسسه بسیار دقیق و ظریف عمل نمود و اعتماد آنها را جلب نمود
- این روزها سهم موسسات سیستماتیک از کمک های مردمی به طور چشمگیری بیشتر از موسسات سنتی است، به خصوص قشر تحصیل کرده و جوان جامعه گرایش به انجام امور به صورت الکترونیکی دارند
- این روزها موسسات تبلیغات، اخبار و گزارش عملکرد خود را نه از طریق بروشور و عکس و ... (که فقط چند صد نفر را جذب می کند) بلکه از طریق وب سایت ها و فضای مجازی ارائه می نمایند
- این روزها باید گفت متاسفانه تعداد مددجویان آنقدر افزایش یافته است که پرونده سازی، حفظ اطلاعات محرمانه، پایش وضعیت به روز هر خانواده و کنترل کمک های آنها از عهده مددکاران خارج است و نیازمند به کارگیری هوش مصنوعی و سیستم می باشد
- همگام شدن با موسسات خیریه برتر و رعایت استاندارد های آنها از طریق روش های سنتی و معمول امکان پذیر نیست و قطعا موسسات سنتی محکوم به شکست خواهند بود
- این روزها مدیریت شعب و سرکشی به آنها در یک شهر شلوغ به راحتی میسر نیست اما کنترل آنها از راه دور جایگزینی بسیار مناسب برای مدیران است تا به محض اراده تمام شعب را زیر نظر داشته و بر آنها نظارت کنند
برای آشنایی با جامع ترین نرم افزار نیکوکاری و مددکاری موسسات خیریه کلیک نمایید

موسسات همگام با تکنولوژی

موسسات همگام با تکنولوژی

روی دیگر سکه!!!
میتوان گفت به کارگیری تکنولوژی سرآغازی است برای مدیریت نوین موسسات خیریه. با اینکه سالهای زیادی از ورود سیستم ها به موسسات خیریه نگذشته است، با اینحال استقبال گسترده از وب سایت ها، اپلیکیشن ها و نرم افزارها چه از جانب خود موسسات و چه مردم، به وضوح بیانگر اهمیت و تاثیر مثبت این تکنولوژی ها بر پیشرفت موسسات است.
از جمله رایج ترین تکنولوژی های مورد استفاده در موسسات خیریه را میتوانید در مقالات بعدی دنبال کنید

کاربرد اپلیکیشن در موسسات خیریه

کاربرد اپلیکیشن در موسسات خیریه

اپلیکیشن:
اپلیکیشن ها را می توان به عنوان ساده ترین راه برای ایجاد میانبر در انجام امور و انواع و اقسام فعالیت های مردم معرفی نمود. با نگاهی گذرا به بازار اپلیکیشن ها می توان دید که تمام حوزه ها از خرید و فروش گرفته تا بهداشت و سلامت، خانه داری، آموزش و... در حال پیشی گرفتن از هم در استفاده از این میانبر هستند؛ موسسات خیریه نیز از این بازار غافل نمانده و با عرضه اپلیکیشن هایی با قابلیت دریافت کمک های مردمی در کنارارائه خدمات به نیکوکاران ، سهم گسترده ای را نصیب خود کرده اند.
برای آشنایی با یکی از موفق ترین نمونه های این اپلیکیشن ها کلیک نمایید

کاربرد وب سایت در موسسات خیریه

کاربرد وب سایت در موسسات خیریه

وب سایت:
شاید بتوان وب سایت ها را به عنوان یکی از پرکاربردترین تکنولوژی دنیای کنونی نام برد. اگر بخواهیم یک تعریف ساده و خودمانی از وب سایت ها ارایه کنیم، باید گفت" وب سایت ها ویترینی از هرآنچه ما قصد عرضه آنرا داشته باشیم هستند که از طریق آن ها می توان محتوای دلخواه را با یک کلیک ساده به دنیا مخابره کرد". به شکلی که این روزها تمامی افراد، شرکت ها، صنایع، موسسات، حتی فروشگاه ها از مزایای گسترده این ویترین برای پیشبرد اهداف خود بهره برده اند.
حال بیایید لزوم وجود وب سایت برای موسسات را بررسی کنیم. در موسسات خیریه روزانه اتفاقات و اخبار گوناگونی رخ می دهد که تمام نیکوکاران و افراد جامعه علاقه مندند در جریان آنها قرار بگیرند، این روزها دیگر ارائه اطلاعات و اخبار و درخواست ها به شیوه سنتی و محدود به جامعه کوچکی از خیرین مؤسسه، پاسخگوی نیاز موسسات نیست، موسسات نیاز دارند فعالیت هایی از قبیل جذب، درخواست، اطلاع رسانی و ... را در سطحی گسترده تر از نیکوکاران خود و در عرصه های کشوری و یا حتی بین المللی انجام دهند.
داشتن یک وب سایت ساده که پلی کوتاه به جهان پیرامون است این امکان را برای موسسات محقق ساخته است و موسسات می توانند فعالیت های وسیعی از جمله عضوگیری، دریافت کمک ها با درگاه های بانکی، نظر سنجی، اطلاع رسانی و ... را از طریق وب سایت به انجام برسانند
همچنین نیکوکاران می توانند از طریق وب سایت موسسات، کمک های خود را پرداخت نمایند ، نظرات و پیشنهادات خود را با آنها در جریان بگذارند، انواع خدمات و سفارشات را از مؤسسه درخواست نمایند، از کمپین ها و پروژه های در حال حاضر مؤسسه آگاهی داشته باشند، از گزارشات دوره ای موسسات مطلع گردند و حتی در وب سایت مؤسسه یک صفحه مختص به خود داشته باشند و از دیگر امکاناتی که در حوصله این بحث نمی گنجد، بهره ببرند.
برای سفارش یک وب سایت حرفه ای و یا بازدید از نمونه وب سایت های موسسات خیریه کلیک نمایید

کاربرد نرم افزار در موسسات خیریه

کاربرد نرم افزار در موسسات خیریه

نرم افزارها در طول تاریخ تغییرات شگرفی در زندگی انسان ایجاد کرده اند. تصور کنید ما برای نوشتن یک متن همچنان ناچار به نوشتن دستی و یا حتی تایپ توسط ماشین های تایپ بودیم، یا برای نمایش یک سری از تصاویر و گزارشات همچنان باید از دستگاه هایی مثل اورهد استفاده می کردیم اما خوشبختانه با ورود نرم افزارهایی مثل ورد و پاورپوینت، این مشکلات به امور سهل روزمره تبدیل شد.
ورود نرم افزارها به موسسات خیریه دریچه ای رو به دنیای تکنولوژی برای موسسات خیریه گشوده است؛ این نرم افزارها سهولت، سرعت، دقت و بازدهی بالا در انجام تمامی فعالیت های موسسات خیریه برای کارمندان را همچون نرم افزار ورد برای تایپ!!! آسان نموه است.
از جمله امکاناتی که نرم افزارها در اختیار موسسات قرارداده اند می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- داشبورد تخصصی مدیریت جهت مرور فعالیت ها، درآمدها و عملکرد تمامی بخش های مؤسسه در یک نگاه بر پایه هوش تجاری
- سیستم دریافت قبوض کمک حضوری و غیرحضوری
- یکپارچه سازی اطلاعات خیرین
- درگاه پرداخت اختصاصی و مستقیم به حساب مؤسسه
- سیستم مدیریت و پایش مددجویان برپایه توانمندسازی
- سیستم مدیریت صندوق صدقات فیزیکی و الکترونیکی
- سیستم مدیریت سفارشات بنر و تاج گل
- سیستم مدیریت اقلام اهدایی
- سیستم مدیریت و پایش سفارشات ذبح
- سیستم مدیریت عملکرد مامورین تخلیه
- سیستم سخت افزار و نرم افزاری نظرسنجی از ذینفعان (خیرین-مددجویان-پرسنل)
- سیستم مدیریت مستمری ماهانه
- سیستم تعریف پروژه یا کمپین جهت دریافت کمک های خاص و هدفمند
- سیستم تماس های تلفنی برپایه تکنولوژی نوین VOIP جهت بخش مشارکت های مردمی
- اپلیکیشن اندرویدی "مامور" جهت پایش و مدیریت وظایف محوله به مامورین
- اپلیکیشن"نیکوکار" جهت دریافت کمک و اطلاع رسانی به خیرین، قابل دریافت از بازار¬های اپلیکیشن
-و بسیاری امکان دیگر...
به طور خلاصه استفاده از نرم افزارها در موسسات خیریه می تواند سهولت، شفافیت، سرعت، بازدهی و... را به صورت چشمگیری ارتقاء داده و اعتماد نیکوکاران را بیش از پیش به این موسسات جلب نماید.
برای آشنایی با جامع ترین نرم افزار نیکوکاری و مددکاری موسسات خیریه کلیک نمایید

تکنولوژی ارتباطات

تکنولوژی ارتباطات

استفاده از سیستم های برقرای ارتباط و حفظ روابط دو سویه در جوامع امروزی، در هر نوع کسب و کار و فعالیتی، از نیازهای اولیه به شمار میرود.
شاید بتوان گفت امروزه یکی از اساسی ترین بخش ها در هر کسب و کار و فعالیتی، مشتری مداری، بازاریابی و ارتباط با مخاطبین است. به عبارتی، جذب و حفظ مخاطبین این روزها به ماراتنی بین شرکت ها، موسسات، خدمات و... بدل شده است، که هریک بدون استفاده از تکنولوژی های جدید محکوم به شکست خواهند بود.
بدون شک هر نیکوکاری که به مؤسسه خیریه شما قدم گذاشته و یا مبلغی پرداخت نموده، به دنبال یک فعالیت مقطعی یا کوتاه مدت نیست، به عبارتی نیکوکار نیامده از سر وظیفه کاری انجام دهد و برود و تمام!!!؛ بلکه تمام افرادی که حتی یکبار به سراغ موسسات خیریه می روند حس نوع دوستی و انسان دوستی در آنها وجود دارد و قطعا به دنبال بیدار نمودن یک حس همیشگی از انسان دوستی، یک لذت دائمی از کمک و بخشیدن و همچنین اعتماد به موسسات و اطلاع از وضعیت قشر نیازمند و نجات آنها هستند؛ حال این وظیفه شماست که با بهره گیری از به روزترین امکانات این حس را در نیکوکاران بیدار نموده و آن ها را برای همیشه با خود همراه نمایید.